LAT
  / Jaunumi

 

ELJA50 tikšanās piektdien 30. aprīlī

 

 

79099

Ceturtdien 8.jūnijā tiksimies "Birojnīcā" ar festivāla LAMPA direktori Ievu Moricu
05.06.2017


Esat laipni lūgti ierasties "Birojnīcā" šo certurtdien, 8.jūnijā uz tikšanos ar festivāla LAMPA direktori Ievu Moricu, kura mums pastāstīs par šī gada saruna festivālu LAMPU (https://www.festivalslampa.lv/lv/), kas pēc nepilna
mēneša notiks jau trešo reizi, 30.jūnijā un 1.jūlijā, Cēsu pils parkā.

"Sarunu festivāla LAMPA "ēdienkarte" šogad piedāvās pilnu garšu buķeti – no karstām pašmāju valstsvīru debatēm līdz sarunām ar skandināvu kulta politiķiem, no uzņēmēju grēksūdzes līdz policijas aizturēšanai klātienē un tiešraidei no Cēsu nepilngadīgo kolonijas, no mākslinieciskas performances par Latviju 2068. gadā līdz unikālai pirmizrādei par latviešu un krievu attiecībām. Ja pirms trim gadiem sākām ar bagātīgu 50 notikumu programmu, tad šogad Sarunu festivāls LAMPA pārspēj pats sevi. Tie būs vairāk nekā 200 pasākumi, kas atmosfēras ziņā salīdzināmi ar jaudīgu rokfestivālu, bet satura ziņā ar vēl nepieredzētu konferenci. Politiķi, uzņēmēji, žurnālisti un lēmumu pieņēmēji, rakstnieki, reperi, mākslinieki, filozofi un pat garīdznieki – LAMPĀ būs visi, un garlaicīgi nebūs nevienam!" uz Sarunu festivālu LAMPA aicina tā direktore Ieva Morica.

Ieva Morica ir Fonda atvērtai sabiedrībai DOTS (iepriekšējais nosaukums Sorosa fonds – Latvija) izpilddirektore un Sarunu festivāla LAMPA direktore. Ieva fondam pievienojās 2001. gadā kā Baltijas – Amerikas Partnerattiecību programmas direktore. Ieva ir strādājusi ar pilsoniskās sabiedrības stiprināšanas, ilgtspējīgas attīstības un enerģētikas politikas, kā arī sociālās uzņēmējdarbības programmām. Ieva ir Ideju partneru fonda līdzdibinātāja, kā arī vairāku Latvijas un starptautisko organizāciju valdes, konsultatīvo padomju un darbu grupu locekle. Ievai ir Centrāleiropas Universitātes LL.M. grāds salīdzinošajās konstitucionālajās tiesībās.
 
Kad: ceturtdien, 8. jūnijā, plkst. 19:00.

Kur: "Birojnīcā", Dzirnavu iela 84 k-2 (Berga Bazārs), Rīga, LV-1050, Tālr.67288407 ( www.birojnica.lv

Kā vienmēr, kafejnīcā būs pieejami atspirdzinājumi par mērenām cenām.

Visi mīļi gaidīti!
ELJA50 valde
      Atpakaļ

 ELJA50 formums LNB par
“Aizliegto kongresu
1968"

Vairāk informācijas

Video sižets

FOTO galerija
 


 
ELJA 50

12. kongresa programma


Visas ziņas