LAT
  / Jaunumi

 

ELJA50 tikšanās piektdien 30. aprīlī

 

 

104902

Esat aicināti uz tikšanos ar sporta žurnālistikas leģendu Anatoliju Kreipānu piektdien 22.februrārī "Birojnīcā"
20.02.2019


Atklājot 2019.gada “ELJA50” piektdienas vakaru pasākumu programmu, esat laipni aicināti uz sarunu šo piektdien 22.februārī “Birojnīcā” starp Latvijas vispazīstamāko sporta žurnālistu Anatoliju Kreipānu un Dauni Aueru, kurā Daunis iztaujās Anatoliju par viņa karjeru sporta žurnālistikā, noskaidros Anatolija viedokli par spilgtākajiem mirkļiem Latvijas sportā kopš neatkarības atjaunošanas, kā arī sniegs jums iespēju uzdot savus jautājumus par visām tēmām, kas attiecas uz sportu Latvijā.

Anatolijs Kreipāns (dzimis 1960. gada 21. jūnijā) ir latviešu sporta žurnālists un televīzijas komentētājs. Galvenokārt komentē hokeju, futbolu, rokasbumbu, vieglatlētiku un spīdveju, bet reizēm arī citus sporta veidus. Strādā laikrakstā "Vakara Ziņas", vada Radio SWH raidījumu "Top Basketbols" un komentē sportu vairākās Latvijas televīzijās.

Anatolijs Kreipāns mācījies Naujenes pamatskolā, absolvējis Daugavpils Valsts ģimnāziju (toreizējo Daugavpils 1. vidusskolu). Skolas laikā "puslīdz nopietni" spēlējis futbolu vārtsarga ampluā - toreizējā "Vārpas" čempionāta līmenī. Bijis rajona junioru čempionāta labākais vārtsargs.

1980. gados Kreipāns komentējis spīdveja sacensības Daugavpils stadionā "Lokomotīve", regulāri komentē sporta raidījumus kopš 33-34 gadu vecuma. Rakstošā žurnālista karjeru, kā arī komentēšanu sācis ar handbolu.

Anatolijs Kreipāns ir arī vairāku grāmatu autors. Kopā ar Māri Siliņu sarakstījis grāmatu "Motosports Latvijā" (izdevusi Jumava 2003. gadā), kā arī ir rakstu autors handbola tiesneša Jāņa Ķuzuļa sastādītajai grāmatai "Rokasbumba Latvijā 1958 - 2008" (izdevis apgāds "Valters un Rapa" 2008. gadā). Kreipāns ir arī līdzautors Žao Diniza Sančesa grāmatas "Kartinga rokasgrāmata" latviešu izdevumam (Fiorano, 2008), kas papildināts ar Kreipāna nodaļu par Latvijas kartinga vēsturi.

Anatolijs Kreipāns pārvalda ne tikai latviešu un krievu valodu, bet var arī sarunāties vācu un poļu valodā, kā arī angļu valodā.

Kad: piektdien, 22.februārī, plkst. 19:00.
Kur: "Birojnīcā", Dzirnavu iela 84 k-2 (Berga Bazārs), Rīga, LV-1050 Tālr. 67288407 (www.birojnica.lv)

Kā jau vienmēr, kafejnīcā būs pieejami dzērieni par mērenām cenām.

Visi laipni gaidīti!
ELJA50 valde 
      Atpakaļ

 ELJA50 formums LNB par
“Aizliegto kongresu
1968"

Vairāk informācijas

Video sižets

FOTO galerija
 


 
ELJA 50

12. kongresa programma


Visas ziņas