LAT
  / Jaunumi

 

ELJA50 tikšanās piektdien 30. aprīlī

 

 

79943

Esat laipni aicināti pieteikties uz 12. ELJA50 kongresu, kas notiks no 2017.g. 3.-6.augusta Rīgā.
21.07.2017


Sveicināti, Eljotāji ,

Priecājamies Jums vēstīt, ka jau strauji tuvojas ELJA50 12.kongress!

Kā jau tradicionāli, kongresu iesildīs zolītes zibeņturnīrs Alus Krogā Brālis, Tērbatas ielā 101, ceturtdienas vakarā, 3.augustā. Bet kongresa galvenā daļā sāksies piektdienas vakarā 4.augustā un turpināsies visā dienas garumā sestdien 5.augustā “Koka Rīgā”, Krāsotāju ielā 12, Rīgā. Savukārt, svētdien 6.augustā atkal sanāksim kopā Berga bazārā, lai atskatītos uz notikušo un pārrunātu nākotnes plānus. 

Cerams, ka jūsuprāt programma ir tikpat intersanta un akturāla kā iepriekšējos gados. Atveriet pielikumu, lai pārliecinātos skatīt šeit...

Esam darījuši visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka dalības maksa šim kongresam ir tāda, kuru visi var atļauties: ja jūs laicīgi pieteiksities un pārskaitīsat dalības maksu (līdz 30.jūlijam), tad visus paredzētos labumus (t.sk.programmu, kā arī pusdienas un vakariņas sestdien 5.augustā) jūs saņemsat par tikai 45 eiro, bet pat ja jūs piesakaties uz kongresu no 1.augusta, cena būs pieticīga: 55 eiro. Pielikumā ir pieteikšanās ankete, kuru izpildot, visu varat laicīgi nokārtot. Naudiņa gan būs tērējama pie bāra, bet šo summu noteiksiet Jūs paši! Tāpat kā ar naktsmājam, ar tām arī mēs Jums neuzbāzīsimies!

Pieteikšanos anketi lejuplādēt šeit ...  

Ja jums rodas kādi jautājumi kongresa sakarā, lūdzu rakstiet vai zvaniet Jānim Frišvaldam (e-pasts: frisvalds@gmail.com   , mob. nr. 26224875).

Priecāsimies jūs satikt pēc iespējas lielākā pulkā! Jautrību netrūks!

Jūsu ELJA50 valde
      Atpakaļ

 ELJA50 formums LNB par
“Aizliegto kongresu
1968"

Vairāk informācijas

Video sižets

FOTO galerija
 


 
ELJA 50

12. kongresa programma


Visas ziņas