LAT
  / Jaunumi

 

ELJA50 tikšanās piektdien 30. aprīlī

 

 

67617

„Ko “Brexit” nozīmē Latvijai?” Atbildes sniegs Daunis Auers un Pēteris Strautiņš, ceturtdien, 2016.g.21.jūlijā "Birojnīcā"
21.07.2016


Nesenais Lielbritānijas vēlētāju nobalsojums, “Brexit” referenduma ietvaros, atbalstīt Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības ir izraisījis milzīgu rezonansi, kā arī virkni ar jautājumiem par politiskām un ekonomiskām sekām, kas no šī lēmuma izriet pašai Lielbritānijai, kā arī Eiropas Savienībai kopumā, t.sk. arī Latvijai.

Esat laipni lūgti ierasties “Birojnīcā” šo ceturtdien kad LU SZF Asoc. prof. Daunis Auers (http://www.szf.lu.lv/apraksts/pasniedzeji/politikas-zinatnes-nodala/pasniedzejs/t/25583/) paskaidros ko “Brexit” nozīmē Latvijai no politiskā viedokļa, bet savukārt DNB Bankas ekonomikas eksperts Pēteris Strautiņš (http://www.peterisstrautins.lv/peteris-strautins/) iepazīstinās mūs ar to kā “Brexit” varētu ietekmēt Latviju no ekonomiskā viedokļa. Ceram jūs redzēt "Birojnīcā" ceturtdien pēc iespējas lielākā skaitā, lai uzdotu savus jautājumus Daunim un Pēterim par "Brexit" un visām no tā izrietošām sekām.

Kad: ceturtdien, 21. jūlijā, plkst. 19:00.

Kur: "Birojnīcā", Dzirnavu iela 84 k-2 (Berga Bazārs), Rīga, LV-1050, Tālr.67288407 (www.birojnica.lv)

Kā vienmēr, kafejnīcā būs pieejami atspirdzinājumi par mērenām cenām.

Visi mīļi gaidīti!

ELJA50 valde
      Atpakaļ

 ELJA50 formums LNB par
“Aizliegto kongresu
1968"

Vairāk informācijas

Video sižets

FOTO galerija
 


 
ELJA 50

12. kongresa programma


Visas ziņas