LAT
  / Jaunumi

 

ELJA50 tikšanās piektdien 30. aprīlī

 

 

112573

Paldies visiem, kuri palīdzēja tapt Jura Kronberga dzejas un draugu vakaram!
30.06.2020


Lūkasam Rozītim par pasākuma vadīšanu, Elīnai Kokarevičai par dzejas atlasi un ziedojumu pieskatīšanu, “Andalūzijas sunim” par mājīgajām telpām, Norai Ikstenai un Guntaram Godiņam par dalīšanos ar dziļo draudzību ar Juri, Liānai Langai un Arvim Vigulim par atmiņām un dzeju. Kasparam Znotiņam, Gunai Zariņai un Gerdam Lapoškam par dzejoļiem un sajūtām, Kristapam Grasim un Jurim Kulakovam par muzikālo pavadījumu un improvizāciju.

Līgai Puriņai-Purītei un Frederikam Sebastianam Anosovam par  vakara ideju un producēšanu, Ievai Graufeldei par lielajām rūpēm un aģentes lomu dzejas vakara laikā slimnīcā. Mārai Rozītei par visu, visu, visu, Egilam Kronbergam par Jura fotogrāfijām!

Ērikam Bozim par vakara fotografēšanu un sajūtu dokumentēšanu. Sintijai Heinei un Miķelim Liniņam par pasākuma tehnisko nodrošinājumu, koordinēšanu, filmēšanu, LKA Nacionālajai Filmu skolai par tehnikas aizlienēšanu.

Ilvai Skultei par tilta nodrošinājumu starp dzejniekiem un vakara veidotājiem, Andai Buševicai par Latvijas Radio klātesamību. Klāvam Bērziņam par ziedojumu vākšanas organizēšanu, biedrībai ELJA50 par iesaistīšanos un ziedojuma platformas nodrošināšanu, Jolantai Klaučai par ziedu - garšaugu esamību pasākuma dalībniekiem.

Pasākuma tiešraides ieraksts pieejams šeit:
https://www.youtube.com/watch?v=KF_sJsdK-3E 

Savukārt, te ir saite uz fotogrāfijām no pasākuma
https://we.tl/t-MyUYCZynMG
      Atpakaļ

 ELJA50 formums LNB par
“Aizliegto kongresu
1968"

Vairāk informācijas

Video sižets

FOTO galerija
 


 
ELJA 50

12. kongresa programma


Visas ziņas