LAT
  / Jaunumi

 

ELJA50 tikšanās piektdien 30. aprīlī

 

 

82103

Piektdien, 10.novembrī, tiksimies ar ASV dzimušo latviešu rakstnieci Ritu Laimu
02.11.2017


Piektdien,10.novembrī, esat aicināti uz tikšanos “Birojnīcā” ar ASV dzimušo latviešu rakstnieci Ritu Laimu, kura mūs iepazīstinās ar savu pirmo grāmatu "

Skylarks and Rebels

" ("Cīruļi un dumpinieki").

Grāmatā "Skylarks and Rebels" Rita Laima stāsta par došanos uz PSRS okupēto Latviju 80. gadu sākumā, iepazīšanos ar latviešu fotogrāfu un uzturēšanās atļaujas pieprasīšanu 1982. gadā par lielu pārsteigumu gan saviem vecākiem un trimdas latviešiem, gan padomju Latvijas varas iestādēm. Grāmatas 500 lapaspusēs aprakstīti septiņpadsmit gadi Latvijā, dzīvojot mazā Vecrīgas dzīvoklī, audzinot divus dēlus un iepazīstoties ar okupētās tēvzemes apslēpto vēsturi.

Ritas Laimas vizīti atbalsta ASV vēstniecība Latvijā un LNB.

Rita Laima (pilnajā vārdā Rita Laima Bērziņa) piedzima ASV mākslinieka Ilmāra Rumpētera un dzejnieces Baibas Bičoles ģimenē, uzauga latviešu trimdas kultūras darbinieku sabiedrībā un studēja mākslu Parsons School of Design Ņujorkā. No 1982. līdz 1999. gadam Laima dzīvoja Latvijā, kur piedzīvoja padomju okupāciju, latviešu tautas Atmodas laiku un ilgi gaidīto neatkarību 1991. gadā. Laima ir rakstniece, tulkotāja, māksliniece un ilustratore. Viņai ir četri bērni un divi mazbērni.

Sirsnīgi iesakām nepalaist garām šo iespēju dzirdēt Ritas Laimas aizraujošo dzīves stāstu, kā arī uzdot viņai jautājumus par to!

Kad: piektdien, 10. novembrī, plkst. 19:00.

Kur: "Birojnīcā", Dzirnavu iela 84 k-2 (Berga Bazārs), Rīga, LV-1050, Tālr.67288407 ( www.birojnica.lv )

Kā vienmēr, kafejnīcā būs pieejami atspirdzinājumi par mērenām cenām.

Visi mīļi gaidīti!

ELJA50 valde
      Atpakaļ

 ELJA50 formums LNB par
“Aizliegto kongresu
1968"

Vairāk informācijas

Video sižets

FOTO galerija
 


 
ELJA 50

12. kongresa programma


Visas ziņas