LAT
  / Jaunumi

 

ELJA50 tikšanās piektdien 30. aprīlī

 

 

33519

Piektdien 1.martā tiksimies ar Ilmāru Poikānu (t.s. „Neo”)
26.02.2013


Foto: Ilmārs Znotiņš ©

Šo piektdien, 1.martā plkst. 19.00 „ELJA50” saimi uzrunās Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūta pētnieks Ilmārs Poikāns (t.s. „Neo”), kura drosmīgā rīcība nopludinot VID datus 2010.gada pavasarī, Latvijas sabiedrībai atklāja klaju un plaša mēroga netaisnīgumu valsts sektora algas politikā.

Vakara tēma: “Vai dati un informācija ir kļuvuši Latvijas sabiedrībai atklātāki un vieglāk pieejami pateicoties „Neo” rīcībai?”

Ilmārs atklās savu redzējumu par esošo situāciju Latvijas datu un informācijas drošības telpā, kā arī labprāt atbildēs uz jautājumiem par mums interesējošām tēmām.

Savukārt, turpinot šajā darbības gadā iesākto praksi rīkot ikmēneša piektdienas vakara pasākumus jaunās un neierastās norises vietās, „ELJA50” valde ir nolēmusi šo piektdienas pasākumu noturēt Vecrīgā, kafejnīcā “Ligitas gardumi”, Aldaru ielā 11/3 (ieeja no Trokšņu ielas), Rīga LV-1050. Patīkamā gaisotnē varēsim pasūtīt vīnu (1,50 Ls / 100 ml), Tērvetes alu, kafijas/tējas un dažādas gardas uzkodas. 

Nepalaidiet garām šo lielisko iespēju pavadīt interesantu vakaru kopā ar vienu no pēdējo gadu spilgtākajiem Latvijas pilsoniskās sabiedrības varoņiem! 

Uz tikšanos piektdien!

„ELJA50” valdes vārdā,
Frišvaldu Jānis
      Atpakaļ

 ELJA50 formums LNB par
“Aizliegto kongresu
1968"

Vairāk informācijas

Video sižets

FOTO galerija
 


 
ELJA 50

12. kongresa programma


Visas ziņas