LAT
  / Jaunumi

 

ELJA50 tikšanās piektdien 30. aprīlī

 

 

78326

Piektdien 5.maijā tiksimies "Birojnīcā" uz sarunu ar bijušo Valsts prezidentu Valdi Zatleru
05.05.2017


Esat laipni lūgti ierasties "Birojnīcā" piektdien, 5.maijā uz īpašu sarunu ar bijušo Valsts prezidentu Valdi Zatleru, kurš atbildēs jūsu jautājumus par viņa prezidentūru, par politisko situāciju Latvijā šodien un par citām jums interesējošām tēmām.

Kā Valsts prezidents Valdis Zatlers aktīvi iestājās par Latvijas politiskās un ekonomiskās konkurētspējas veicināšanu, tiesiskuma stiprināšanu un politiskās sistēmas modernizāciju. Ņemot vērā ekonomisko krīzi, kuru šajā periodā piedzīvoja Latvija, par viņa galvenajiem uzdevumiem kļuva politiskās stabilitātes nodrošināšana, valsts starptautiskās reputācijas veicināšana, dialogs ar sabiedrību, regulārs atbalsts valdībai kritiskos brīžos. Valda Zatlera ārpolitiskā darbība ir stiprinājusi Latvijas ārējo drošību, pārliecību par Latvijas ekonomisko ilgtspēju, ir attīstījusi Latvijas eksporta tirgus un uzlabojusi mūsu valsts un Krievijas attiecības. V. Zatlers ir iestājies par nacionālās pašapziņas veidošanu, uzsvēries latviešu valodas lomu sabiedrības saliedēšanā, kā arī veicinājis dialogu ar mazākumtautībām Latvijā.  
 
Šis pasākums notiks jautājumu un atbilžu formātā, lai sniegtu jums iespēju iztaujāt Valdim Zatleru par viņa Prezidentūru, kas nenoliedzami bijas viens no interesentākiem un kontroversiālākiem posmiem Latvijas politiskā vēsturē, kā arī par politisko situāciju Latvijā šodien un citām jums interesējošām tēmām.


Kad: piektdien, 5. maijā, plkst. 19:00.

Kur: "Birojnīcā", Dzirnavu iela 84 k-2 (Berga Bazārs), Rīga, LV-1050, Tālr.67288407 ( www.birojnica.lv

Kā vienmēr, kafejnīcā būs pieejami atspirdzinājumi par mērenām cenām.

Visi mīļi gaidīti!
ELJA50 valde
      Atpakaļ

 ELJA50 formums LNB par
“Aizliegto kongresu
1968"

Vairāk informācijas

Video sižets

FOTO galerija
 


 
ELJA 50

12. kongresa programma


Visas ziņas