LAT
  / Jaunumi

 

ELJA50 tikšanās piektdien 30. aprīlī

 

 

Sveicināti eljotāji!
19.06.2014


Jubilejas kongress tuvojas! ELJA50 desmitgadi gribam pienācīgi atzīmēt laikmetīgā garā, Eiropas kultūras galvaspilsētā Rīga 2014, uz mūsu likteņupes ūdeņiem, ar skatu uz seno Rīgu!

Kongress notiks 1.-2. augustā mākslas galērijā NOASS, bet 3. augustā sanāksim kopā Berga bazārā, lai visu no jauna pārspriestu un pārrunātu. Programma piesātināta un daudzvedīga, pat ar vērienīgu izstādi, arī diskusijām un pārrunām, dzeju un jautrību! Atveriet pielikumu, lai pārliecinātos. Tā kā programmai vēl šur tur jāpieliek kāds punkts, vai pat komats, pielikumā Rasmas Kārkliņas „melnraksts'' Jums sniegs netikvien informāciju, bet atspoguļos dinamisko garu, kādā tā iecerēta.

Inovācijas arī ir. Vispirms, pilnsapulce būs programmas sākumā, 2. augusta rīta posmā. Otrkārt, šis būs lētākais kongress ELJA50 vēsturē: ja laicīgi pieteiksities, visi paredzētie labumi (programma un  ēdiens) Jums būs par nieka 20 eiro, bet pat pēdējā momentā, cena būs pieticīga: 30 eiro. Pielikmā ir reģistrācijas lapa, kuru izpildot, visu varat laicīgi nokārtot. Naudiņa gan būs tērējama pie bāra, bet šo summu noteiksit Jūs paši! Tāpat kā ar naktsmājam, ar tām arī mēs Jums neuzbāzīsimies!

Ceram, ka tiksimies lielā pulkā, lai jautrības netrūktu!

~ ELJA50 valde ~

 

Pielikums:

ELJA50 10. kongresa programma

ELJA50 Pieteikšanās anketa
      Atpakaļ

 ELJA50 formums LNB par
“Aizliegto kongresu
1968"

Vairāk informācijas

Video sižets

FOTO galerija
 


 
ELJA 50

12. kongresa programma


Visas ziņas