LAT
  / Jaunumi

 

ELJA50 tikšanās piektdien 30. aprīlī

 

 

72428

Tiksimies šo piektdien, 2.septembrī, "Birojnīcā" ar atvaļināto Pulkvedi Jāni Hartmani
02.09.2016


Šo piektdien "Birojnīcā" atklāsim "ELJA50" rudens piektdienas vakaru pasākumu ciklu kad pie mums viesosies Nacionālo bruņoto spēku Vadības grupas Komandiera biroja vēcākais eksperts militārās vēstures, tradīciju un patriotiskās audzināšanas jautājumos atvaļinātais Pulkvedis Jānis Hartmanis, kurš mums stāstīs par Latvijas Republikas Zemessardzes līdzšinējo darbību nu jau 25 gadu garumā, tās esošo lomu Latvijas valsts aizsardzības nodrošināšanā, kā arī par tās nākotnes perspektīviem.

Latvijas Republikas Zemessardze (http://www.zs.mil.lv/) ir lielākā Nacionālo bruņoto spēku struktūra un teritoriālās aizsardzības pamats. Zemessardze dod iespēju Latvijas Republikas pilsoņiem brīvprātīgi kalpot savai valstij, rūpējoties par tās drošību un aizsardzību.

Tikšanās ar pulkvedi Jāni Hartmani ir lieliska iespēja Jums uzzināt vairāk par LR Zemessardzi, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus par šo struktūŗu, kura spēlē neatsverami būtisku lomu Latvijas valsts aizsardzības nodrošināšanā. Tāpēc ļoti ceram jūs redzēt pēc iespējas lielākā skaitā šajā pasākumā.
 
Uz tikšanos šo piektdien!

Jūsu "ELJA50" valde

Kad: piektdien, 2. septembrī, plkst. 19:00.

Kur: "Birojnīcā", Dzirnavu iela 84 k-2 (Berga Bazārs), Rīga, LV-1050, Tālr.67288407 (www.birojnica.lv)

Kā vienmēr, kafejnīcā būs pieejami atspirdzinājumi par mērenām cenām.

Visi mīļi gaidīti!
 
ELJA50 valde
      Atpakaļ

 ELJA50 formums LNB par
“Aizliegto kongresu
1968"

Vairāk informācijas

Video sižets

FOTO galerija
 


 
ELJA 50

12. kongresa programma


Visas ziņas