LAT
  / Jaunumi

 

ELJA50 tikšanās piektdien 30. aprīlī

 

 

26432

7. septembra ELJA50 vakars uz NOASS
Apskatīt komentārus (0)


13.09.2012


Sveicināti, ELJA50 dalībnieki!


ELJA50 PIEKTDIENAS VAKARS - 7. SEPTEMBRĪ 2013,  19:00!!!

 
Izmantojot to, ka vismaz formāli vēl ir vasara, jaunā piektdienas vakaru sezona sāksies mazliet neparasti - ārpus pierastajām telpām Vecrīgā, lai gan ne tālu - turpat pāri tiltam, uz Daugavas, peldošā mākslas galerijā BETANOVUSS un NOASS, kas atrodas AB dambī 2.

 
Tur Kultūras un mākslas projekta "NOASS” valdes priekšsēdis Dzintars Zilgalvis sniegs ieskatu ELJA50 par Latvijas nevalstiskā kultūras sektora norisēm un aktualitātēm, kā arī stāstīs par savas organizācijas darbību, prezentējot Latvijas Naivās mākslas muzeja kolekciju, Latvijas Video mākslas arhīvu, mākslinieku rezidenču programmu un citas biedrības aktivitātes.
 

Sīkāk par norises vietu (karte, kā tur nokļūt), kā arī par pašu Kultūras un mākslas projektu "NOASS” - šim pastam pievienotajā pielikumā.

VISI LAIPNI GAIDĪTI!


Ilvija

 


Ieceres turpinājums:

NOASS telpās mums arī prezentēja jaunais arhitekts Krišs Zilgalvis savu vitrāžu koncepciju Domes baznīcai.

21. GADSIMTA VITRĀŽA RĪGAS DOMA BAZNĪCĀ „AR DEGSMI PAR BRĪVU LATVIJU” 

http://mansdoms.lv/lv/component/content/article/4-katedrale/43-21-gadsimta-vitraza-rigas-doma-baznica-ar-degsmi-par-brivu-latviju

 
Priecājmies, ka ieceres īsteņošanai  notiek konkrēti pasākumi, piem. kopš maija 2013.gada pie pašas Domes baznīcas stāv liels plakāts -  vairākās valodās aicina ziedot jaunajām vitrāžām.  Papildus notiek kultūras pasākumi par labu šim projektam, piem. 28. maijā 2013 uzstājas „ Latvian Voices” plst. 19:00. 

Sabine, ELJA50 valde

23.05.2013


Ielādēju...      Atpakaļ

Lūdzu autorizējies , lai varētu komentēt.

Autorizēties

lietotājs:

parole:

 ELJA50 formums LNB par
“Aizliegto kongresu
1968"

Vairāk informācijas

Video sižets

FOTO galerija
 


 
ELJA 50

12. kongresa programma


Visas ziņas